فروشگاه رُزابوتیک به منظور جلب رضایت شما مشتریان عزیز، سهولت و آسودگی خاطر در خرید اینترنتی، به منظور لذت بخش نمودن خرید برای شما کاربران عزیز ضمانت 7 روزه بازگشت وجه را فراهم کرده که لازم به ذکر است به منظور جلوگیری از بروز نارضایتی حتما قبل از اقدام به بازگرداندن کالا توضیحات زیر را مطالعه نمایید

کالاهای موجود در رُزابوتیک تا 7 روز ضمانت تعویض و یا عودت دارند. مرجوع شدن کالا (سفارش) تنها در صورتی پذیرفته می شود که کالای خریداری شده در وضعیت اولیه خرید باشند و هیچ گونه اثری از لکه، بوی عطر و یا بوی بدن وجود نداشته باشد و همچنین تگ و برچسب مخصوص کالا جدا نشده باشد.

اجناس دارای تخفیف قابلیت تعویض و مرجوع را ندارند.

فروشگاه اینترنتی رُزابوتیک این امکان را برای مشتریان فراهم کرده که در صورت مناسب نبودن سایز کالا، بتوانند آن را با سایز مورد نظر تعویض نمایند.

اگر قصد تعویض و یا مرجوع کالا را دارید ابتدا با کارشناسان خدمات پس از فروش تماس حاصل فرمایید و از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش خودداری کنید.

درخواست تعویض سایز تنها در صورتی پذیرفته می شود که پوشاک خریداری شده در وضعیت اولیه خرید باشند و هیچ گونه اثری از لکه، بوی عطر و یا بوی بدن وجود نداشته باشد و همچنین تگ و برچسب مخصوص کالا جدا نشده باشد، مشتریان باید در در اولین فرصت تا 24 ساعت پس از دریافت کالا درخواست خود را با ذکر شماره پیگیری سفارش به خدمات پس از فروش به رُزابوتیک اطلاع دهید.

تقاضای تعویض کالا فقط یک بار قابل انجام می باشد.

در صورت عودت کالا، دو تا پنج روز کاری پس از تحویل کالا به انبار رُزابوتیک مبلغ آن به حساب مشتریان واریز می گردد.

– در صورت ثبت سفارش اگر از خرید خود منصرف شده اید و سفارش شما هنوز ارسال نشده باشد، باید هر چه سریعتر مراتب را به کارشناسان فروش رُزابوتیک اطلاع دهید.

– در صورت انصراف از خرید کالا پس از دریافت آن مشتری می بایست مراتب را حداکثر ظرف مدت 24 ساعت  فروشگاه اینترنتی رُزابوتیک اطلاع دهد، در این موارد کالای خریداری شده در صورت پلمپ بودن و تایید کارشناسان فروش رُزابوتیک قابل بازگشت خواهد بود، علاوه بر این درصورت انصراف از خرید، هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود، توجه داشته باشید هر گونه تغییر در وضعیت محصول امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

– در صورت انصراف از خرید پس از ارسال کالا مشتری می تواند آن را تحویل نگرفته و درب منزل مرجوع نماید.

– رُزابوتیک تلاش می کند تا اطلاعات تصاویر موجود در سایت از نظر اصالت، رنگ، جنس و … دقیقا مطابق با محصول ارائه شده باشد. به هر دلیلی اگر محصول دریافت شده با اطلاعات مندرج در سایت مغایرت داشته باشد مشتریان می توانند از حق استرداد کالا استفاده نموده و ظرف حداکثر 24 ساعت از زمان دریافت سفارش مراتب را به قسمت خدمات پس از فروش اطلاع داده و با توجه به شرایط و قوانین اقدام به عودت کالا نماید.

– لطفا توجه داشته باشید که جهت عودت، کالا باید در شرایط اولیه باشد.

– در صورت معیوب بودن کالا، مشتریان محترم باید ظرف حداکثر 24 ساعت مراتب را با کارشناسان خدمات پس از فروش در میان گذاشته و راهنمایی های لازم جهت عودت کالا و سفارش جایگزین را کسب نمایند.

– در صورت عدم موجودی سفارش جایگزین مبلغ آن به حساب مشتریان واریز می گردد.

– لازم به ذکر است جهت تعویض کالا و مرجوع آن در صورت عدم موجودی کالا، بسته بندی باید به صورت اولیه و بدون جدا شدن تگ محصول و رسید خرید ارسال شود. به درخواست هایی که پس از 24 ساعت از زمان دریافت سفارش ارجاع شوند رسیدگی نخواهد شد.

– لطفا ابتدا با کارشناسان پشتیبانی و یا خدمات پس از فروش تماس بگیرید، از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش خودداری کنید.

– کالا را حتما در جعبه یا کارتن اصلی خود قرار دهید و به خوبی بسته بندی کنید.

– در صورت مغایرت یا معیوب بودن کالا، پس از اعلام مشتری و ارسال کالا به انبار رُزابوتیک کارشناسان خدمات پس از فروش کالا را از نظر مغایرت و معیوب بودن بررسی کرده و در صورت صحت این موضوع، به درخواست مشتری سفارش جایگزین ثبت یا در غیر این صورت هزینه به حساب مشتری واریز می گردد. در صورت عدم تایید کارشناسان مربوطه، هزینه بازگشت کالا بر عهده مشتری می باشد. 

– تعویض کالا بستگی به موجود بودن آن در انبار شرکت دارد.

– هزینه ارسال بسته های تعویضی و مرجوعی برای مشتریان شهرستان به عهده مشتری می باشد.

– در صورت معیوب بودن و یا مغایرت کالا هزینه ارسال آن به عهده رُزابوتیک می باشد. که در این حالت سفارش توسط مشتری ارسال و با توجه به رسید پستی همراه بسته بندی، هزینه ارسال آن برای مشتری واریز می گردد.

کارشناسان خدمات پس از فروش رُزابوتیک ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان تایید شود، کالا تعویض خواهد شد .

– تعویض کالا بستگی به موجود بودن آن در انبار شرکت دارد.

– از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر دو تا پنج روزکاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان پشتیبانی و خدمات پس از فروش رُزابوتیک است.